Postkort - Oslo - Oscarsgade -Kristiania -      Annonse nr: 2715041

stemplet Kristiania 1913 - i småformat

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet12.02.2020 16:26:11
Slutter22.02.2020 16:38:00
Solgt forkr 200,00
Annonse vist34
Postkort - Oslo - Oscarsgade -Kristiania -
Annonse nr: 2715041
Høyeste Budgiver baronen50 (13495)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 200,00 (Autobud)22.02.2020 16:32:53
alffrankkr 187,0022.02.2020 16:32:53
baronen50kr 167,0022.02.2020 16:24:04
alffrankkr 155,00 (Autobud)22.02.2020 16:24:04
alffrankkr 107,0022.02.2020 16:19:53
baronen50kr 100,00 (Autobud)22.02.2020 16:19:53
baronen50kr 87,0022.02.2020 16:18:43
alffrankkr 78,00 (Autobud)22.02.2020 16:18:43
alffrankkr 62,0022.02.2020 16:17:30
baronen50kr 60,00 (Autobud)22.02.2020 16:17:30
baronen50kr 52,0016.02.2020 00:58:01
alffrankkr 50,00 (Autobud)16.02.2020 00:58:01
alffrankkr 43,00 (Autobud)16.02.2020 00:57:42
baronen50kr 40,0016.02.2020 00:57:42
alffrankkr 22,0014.02.2020 18:04:05
birgholkr 20,0013.02.2020 12:42:07
Selger:  Samler72

Medlem siden: 30.07.2015
Sted: Kråkerøy
Karakterer (4599)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 02.04.2020 23:19:55