4-blokk Nk. 538 50 øre Ivar Aasen      Annonse nr: 2714393

Postfrisk

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Annonse vist7
4-blokk Nk. 538 50 øre Ivar Aasen
Annonse nr: 2714393
Høyeste Budgiver Alinuska (18671)  Se budgivers karakterbok
Alinuskakr 5,0020.02.2020 19:10:42
solheim9kr 3,00 (Autobud)20.02.2020 19:10:42
solheim9kr 1,0016.02.2020 13:24:35

Karakterer (32616)  Se selgers karakterbok