4-blokk Nk. 225 10+5 øre Dronning Maud      Annonse nr: 2714381

Postfrisk

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Solgt forkr 11,00
Annonse vist14
4-blokk Nk. 225 10+5 øre Dronning Maud
Annonse nr: 2714381
Høyeste Budgiver Leif H. (3175)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 11,0020.02.2020 15:00:57
solheim9kr 10,00 (Autobud)20.02.2020 15:00:57
solheim9kr 9,0018.02.2020 23:50:51
Leif H.kr 8,00 (Autobud)18.02.2020 23:50:51
Leif H.kr 7,0017.02.2020 23:25:12
solheim9kr 6,00 (Autobud)17.02.2020 23:25:12
solheim9kr 5,0016.02.2020 13:32:57
Leif H.kr 4,00 (Autobud)16.02.2020 13:32:57
Leif H.kr 3,0015.02.2020 20:39:06
terjedkr 1,0014.02.2020 15:15:28

Karakterer (32632)  Se selgers karakterbok