GRØNLAND-PLANSJE POSTFRISK**- (Afa 1878,-)      Annonse nr: 2706927

POSTFRISK**

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Solgt forkr 43,00
Annonse vist35
GRØNLAND-PLANSJE POSTFRISK**- (Afa 1878,-)
Annonse nr: 2706927
Høyeste Budgiver Topgun (6041)  Se budgivers karakterbok
Topgunkr 43,0020.02.2020 18:19:55
i-nkr 40,00 (Autobud)20.02.2020 18:19:55
i-nkr 34,0019.02.2020 19:30:45
Topgunkr 31,0019.02.2020 15:51:00
i-nkr 30,00 (Autobud)19.02.2020 15:51:00
i-nkr 14,00 (Autobud)19.02.2020 15:50:41
Topgunkr 12,0019.02.2020 15:50:41
i-nkr 5,0014.02.2020 20:11:14
MortenSBkr 3,0010.02.2020 21:13:45
Topgunkr 1,0006.02.2020 16:03:14

Karakterer (13829)  Se selgers karakterbok