Færøyene Afa: 235a-37a - Nordens Hus 10 år **      Annonse nr: 2702723

Postfriskt miniark. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.
Objektets tilstand
kr 34,00
Utropspriskr 5,00
Startet03.03.2020 19:35:27
Slutter10.03.2020 19:35:27
Annonse vist7
Færøyene Afa: 235a-37a - Nordens Hus 10 år **
Annonse nr: 2702723
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (15553)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 30.03.2020 12:09:41