Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Klipp HJ-stpl SAUDASJØEN 23 IV 29      Annonse nr: 2684554

 

Beskrivelse
171942

Klipp HJ-stpl SAUDASJØEN 23 IV 29
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 50,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet26.01.2020 00:38:17         
Slutter31.01.2020 14:09:00
Solgt forkr 60,00  
Annonse vist12
Referanse nr/#Weekly2018-08
Klipp HJ-stpl SAUDASJØEN 23 IV 29
Annonse nr: 2684554
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver JAur (51)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
JAurkr 60,00 (Autobud)26.01.2020 15:27:03
Frankiakr 55,0026.01.2020 15:27:03
JAurkr 50,0026.01.2020 06:34:32
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (4002)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 20.02.2020 17:46:40
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter