Konv. til Laurdal st Høidalsmo 16/12 1892 .Påskr. 20      Annonse nr: 2683078

Konvolutt til Laurdal stemplet Køydalsmo 16/12 1892. Påskrevet 20
Objektets tilstand
Utropspriskr 120,00
Startet25.01.2020 09:38:08
Slutter04.02.2020 21:00:00
Solgt forkr 120,00
Konv. til Laurdal st Høidalsmo 16/12 1892 .Påskr. 20
Annonse nr: 2683078
Høyeste Budgiver svanma (28)  Se budgivers karakterbok
svanmakr 120,0025.01.2020 11:55:13
Selger:  jeafrim

Medlem siden: 19.07.2015
Sted: ED
Land: SWEDEN
Karakterer (1579)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.02.2020 23:08:26