Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
392*5. Konv med 3 slag KPH FISTERFJORD (6 pkt) sendt US      Annonse nr: 2682877

 

Beskrivelse
171894

392*5. Konv med 3 slag KPH FISTERFJORD (6 pkt) sendt USA
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 50,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet25.01.2020 00:32:51         
Slutter31.01.2020 13:21:00
Solgt forkr 145,00  
Annonse vist56
Referanse nr/#Weekly2018-08
392*5. Konv med 3 slag KPH FISTERFJORD (6 pkt) sendt US
Annonse nr: 2682877
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver hehaver (1702)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
hehaverkr 145,00 (Autobud)31.01.2020 00:24:59
erpetrankr 125,0031.01.2020 00:24:59
hehaverkr 105,00 (Autobud)31.01.2020 00:24:16
erpetrankr 95,0031.01.2020 00:24:16
hehaverkr 85,00 (Autobud)31.01.2020 00:23:46
erpetrankr 75,0031.01.2020 00:23:46
hehaverkr 65,0026.01.2020 00:24:07
alffrankkr 62,00 (Autobud)26.01.2020 00:24:07
alffrankkr 55,0025.01.2020 18:14:48
erpetrankr 50,0025.01.2020 14:21:18
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3988)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 18.02.2020 20:44:06
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter