BREV STEMPLET HOLMSBU A      Annonse nr: 2682771

Se bilde.

Prøver å beskrive objekter, feil og mangler, så godt som mulig, men mest det som ikke er åpenbart på bilde. Se bilde da det gir det beste beste beskrivelse.

Skulle beskrivelse eller bilde ikke stemme med vunnet objekt, godtar jeg selvfølgelig reklamasjon / retur.Ønsker forskuddsbetaling.Kjøper betaler frakt/porto. Sendes som på rimeligste måte med posten. Ønskes annen forsendelse eller med sporing, gi beskjed snarest etter auksjonslutt.Kan eventuelt hentes i Bergen. Objekter vunnet innenfor ca 1 uke kan sendes samlet for å spare porto - vi avtaler nærmere.Send meg gjerne spørsmål om det er noe du lurer på.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Slutter om 14d 6t 36min 57sek
Slutter06.03.2020 23:50:41

Selger:  yumyum

Medlem siden: 09.06.2003
Sted: Bergen
Karakterer (104)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.02.2020 17:13:44