MO I RANA.JERNVERKET.Admin.bygning? Mittet 156      Annonse nr: 2682688

Storf.Ubr.Litt hj.slitasje.
PORTO etter gjeldende satser + kr 1,- for konvolutt/emb.
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet07.02.2020 21:20:24
Slutter14.02.2020 21:20:00
Solgt forkr 15,00
MO I RANA.JERNVERKET.Admin.bygning? Mittet 156
Annonse nr: 2682688
Høyeste Budgiver terjed (20169)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 15,0009.02.2020 19:30:12
Selger:  jahab

Medlem siden: 22.09.2007
Sted: Fauske
Karakterer (2601)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.02.2020 15:41:40