SUNNDALSHEIMEN HOTELL,Sunndalsøra. Norm 13-53-36      Annonse nr: 2682681

Ubr.Litt hj.slitasje.
PORTO etter gjeldende satser + kr 1,- for konvolutt/emb.
Objektets tilstand
Utropspriskr 35,00
Startet24.01.2020 22:13:09
Slutter31.01.2020 21:11:00
Solgt forkr 35,00
Annonse vist5
SUNNDALSHEIMEN HOTELL,Sunndalsøra. Norm 13-53-36
Annonse nr: 2682681
Høyeste Budgiver alffrank (1474)  Se budgivers karakterbok
alffrankkr 35,0024.01.2020 23:04:32
Selger:  jahab

Medlem siden: 22.09.2007
Sted: Fauske
Karakterer (2628)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.02.2020 07:58:56