Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Norge NK 3 DAMPSKIBET NORDKAP - sjælden grad 8      Annonse nr: 2682164

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet24.01.2020 18:00:00         
Slutter28.01.2020 22:12:00
Solgt forkr 355,00  
Annonse vist113
Norge NK 3 DAMPSKIBET NORDKAP - sjælden grad 8
Annonse nr: 2682164
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Morten1974 (239)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Morten1974kr 355,0028.01.2020 20:34:14
vilbergkr 350,00 (Autobud)27.01.2020 16:36:23
katta7kr 350,0027.01.2020 16:36:23
vilbergkr 340,00 (Autobud)27.01.2020 16:35:18
katta7kr 335,0027.01.2020 16:35:18
vilbergkr 330,00 (Autobud)24.01.2020 23:14:28
gaamlidkr 325,0024.01.2020 23:14:28
vilbergkr 310,00 (Autobud)24.01.2020 23:14:07
gaamlidkr 305,0024.01.2020 23:14:07
vilbergkr 295,00 (Autobud)24.01.2020 23:13:46
gaamlidkr 290,0024.01.2020 23:13:46
vilbergkr 275,00 (Autobud)24.01.2020 23:13:23
gaamlidkr 270,0024.01.2020 23:13:23
vilbergkr 245,00 (Autobud)24.01.2020 23:13:08
gaamlidkr 240,0024.01.2020 23:13:08
vilbergkr 205,00 (Autobud)24.01.2020 18:56:10
katta7kr 200,0024.01.2020 18:56:10
vilbergkr 155,00 (Autobud)24.01.2020 18:55:20
katta7kr 150,0024.01.2020 18:55:20
vilbergkr 105,00 (Autobud)24.01.2020 18:54:30
katta7kr 100,0024.01.2020 18:54:30
vilbergkr 55,00 (Autobud)24.01.2020 18:53:33
katta7kr 50,0024.01.2020 18:53:33
vilbergkr 10,0024.01.2020 18:43:32
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (13806)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 18.02.2020 19:37:20
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter