Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Danmark AFA 182 - verdi 2.900 NOK      Annonse nr: 2682159

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet24.01.2020 18:00:00         
Slutter28.01.2020 22:11:00
Solgt forkr 205,00  
Annonse vist90
Danmark AFA 182 - verdi 2.900 NOK
Annonse nr: 2682159
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver gaamlid (402)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
gaamlidkr 205,0028.01.2020 22:01:03
solemiokr 201,00 (Autobud)28.01.2020 22:01:03
solemiokr 195,00 (Autobud)28.01.2020 21:53:00
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 190,0028.01.2020 21:53:00
solemiokr 185,00 (Autobud)28.01.2020 21:52:48
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 180,0028.01.2020 21:52:48
solemiokr 175,00 (Autobud)28.01.2020 21:52:31
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 170,0028.01.2020 21:52:31
solemiokr 165,0028.01.2020 21:35:46
gaamlidkr 160,00 (Autobud)28.01.2020 21:35:46
gaamlidkr 155,0028.01.2020 20:01:04
terjedkr 152,00 (Autobud)28.01.2020 20:01:04
terjedkr 130,0028.01.2020 19:59:17
koloriuskr 125,00 (Autobud)28.01.2020 19:59:17
koloriuskr 110,0028.01.2020 17:43:55
gaamlidkr 105,00 (Autobud)28.01.2020 17:43:55
gaamlidkr 90,0026.01.2020 20:05:03
tomatokr 88,00 (Autobud)26.01.2020 20:05:03
tomatokr 60,0026.01.2020 17:15:00
gaamlidkr 55,00 (Autobud)25.01.2020 23:57:45
Essi63kr 55,0025.01.2020 23:57:45
gaamlidkr 15,0024.01.2020 23:12:42
tro-johkr 10,0024.01.2020 22:39:10
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (13806)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 18.02.2020 19:14:16
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter