Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
DDR AFA 208-208A** - verdi 2.000 NOK      Annonse nr: 2681720
Velg bildeVelg bildeVelg bilde
   

Valgt bilde

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Nytt i original embalasje
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet24.01.2020 18:00:00         
Slutter28.01.2020 22:19:00
Solgt forkr 546,00  
Annonse vist77
DDR AFA 208-208A** - verdi 2.000 NOK
Annonse nr: 2681720
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver gaamlid (402)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
gaamlidkr 546,0028.01.2020 22:13:15
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 541,0028.01.2020 22:12:36
gaamlidkr 536,00 (Autobud)28.01.2020 22:12:19
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 536,0028.01.2020 22:12:19
gaamlidkr 531,0028.01.2020 22:11:39
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 526,00 (Autobud)28.01.2020 22:11:16
gaamlidkr 525,0028.01.2020 22:11:16
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 515,0028.01.2020 22:09:13
gaamlidkr 510,00 (Autobud)28.01.2020 22:09:13
gaamlidkr 505,0028.01.2020 22:07:45
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 503,00 (Autobud)28.01.2020 22:07:45
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 495,00 (Autobud)28.01.2020 22:07:25
gaamlidkr 490,0028.01.2020 22:07:25
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 485,0028.01.2020 22:06:50
gaamlidkr 480,00 (Autobud)28.01.2020 22:06:32
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 476,0028.01.2020 22:06:32
gaamlidkr 460,0028.01.2020 22:05:31
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 455,00 (Autobud)28.01.2020 22:05:31
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 445,0028.01.2020 22:04:48
gaamlidkr 440,00 (Autobud)28.01.2020 22:04:48
gaamlidkr 430,0028.01.2020 22:04:17
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 426,00 (Autobud)28.01.2020 22:04:17
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 415,0028.01.2020 22:03:50
gaamlidkr 410,00 (Autobud)28.01.2020 22:03:50
gaamlidkr 405,0028.01.2020 22:02:59
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 401,00 (Autobud)28.01.2020 22:02:59
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 385,00 (Autobud)28.01.2020 22:02:47
gaamlidkr 380,0028.01.2020 22:02:47
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 355,0028.01.2020 21:59:49
gaamlidkr 350,00 (Autobud)28.01.2020 21:59:49
gaamlidkr 320,0028.01.2020 21:58:56
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 315,0028.01.2020 21:51:55
gaamlidkr 310,00 (Autobud)28.01.2020 21:51:40
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 310,0028.01.2020 21:51:40
gaamlidkr 305,0024.01.2020 23:12:07
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 300,00 (Autobud)24.01.2020 23:12:07
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 295,00 (Autobud)24.01.2020 23:11:51
gaamlidkr 290,0024.01.2020 23:11:51
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 255,00 (Autobud)24.01.2020 23:11:34
gaamlidkr 250,0024.01.2020 23:11:34
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 185,00 (Autobud)24.01.2020 23:11:20
gaamlidkr 180,0024.01.2020 23:11:20
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 130,00 (Autobud)24.01.2020 22:14:47
Essi63kr 125,0024.01.2020 22:14:47
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 10,0024.01.2020 21:27:01
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (13806)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 18.02.2020 19:58:23
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter