Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Württemberg AFA 7 prøvetryk - verdi ? NOK      Annonse nr: 2681573

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Nytt i original embalasje
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet24.01.2020 18:00:00         
Slutter28.01.2020 22:07:00
Solgt forkr 105,00  
Annonse vist38
Württemberg AFA 7 prøvetryk - verdi ? NOK
Annonse nr: 2681573
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver gaamlid (402)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
gaamlidkr 105,0028.01.2020 21:58:28
makkr 102,00 (Autobud)28.01.2020 21:58:28
makkr 95,0028.01.2020 21:56:12
gaamlidkr 90,00 (Autobud)28.01.2020 21:56:12
gaamlidkr 80,0028.01.2020 20:56:55
erikp45kr 75,00 (Autobud)28.01.2020 20:56:55
erikp45kr 55,0028.01.2020 20:55:28
gaamlidkr 50,00 (Autobud)28.01.2020 20:55:28
gaamlidkr 40,0025.01.2020 11:13:14
makkr 35,00 (Autobud)25.01.2020 11:13:14
makkr 25,0025.01.2020 09:04:53
gaamlidkr 20,00 (Autobud)25.01.2020 09:04:53
gaamlidkr 10,0024.01.2020 23:15:08
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (13806)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 18.02.2020 20:58:08
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter