Kagawa kaller på Norge. - Asbjørn Aarvik      Annonse nr: 2681455

En særdeles pen bok helt uten bretter, rifter og løse sider. Kun omslaget har slitasje med små huller på ryggen og litt slitasje på overkant. Navn på tidligere eier øverst på 1. side. Utgitt på Gry Forlag 1950
Objektets tilstand
Auksjonstype Butikkvare
Salgspriskr 40,00
Annonse vist19

Karakterer (1040)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.02.2020 05:13:36