Vår ferd i Guds hus. - Erling Strøm      Annonse nr: 2681427

En pen bok helt uten bretter, rifter og løse sider. Boken har litt falming på ryggen. Omslaget har litt småslitasje på ytterkantene og en liten rift (ca.15 mm.) nederst på ryggen i bretten mot ryggen. Navn på tidligere eier på ø.hj. 1. side. Utgitt på Eget Forlag 1939
Objektets tilstand
Auksjonstype Butikkvare
Salgspriskr 60,00
Annonse vist21

Karakterer (1073)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 30.03.2020 08:31:17