NK 77 II Y variant SAMMENHENGENDE IM - PAKKESTEMPLET.       Annonse nr: 2680930
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

.IKKE SPOR AV HENGSLER . . - SE FORØVRIG SCAN PÅ TILSTAND. - FRAKT FRA KR. 17.00  SAMLER SOM REGEL INNTIL 14 DAGER ETTER HVOR MYE SOM ER I "POTTEN". GJELDER BÅDE MYNTER, FRIMERKER OG POSTKORT.
BETALES DET MED PAY PAL TILKOMMER DET ET GEBYR.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet23.01.2020 16:36:16
Slutter06.02.2020 16:27:00
Annonse vist21
NK 77 II Y variant SAMMENHENGENDE IM - PAKKESTEMPLET.
Annonse nr: 2680930
Høyeste Budgiver goddag (178)  Se budgivers karakterbok
goddagkr 10,0004.02.2020 21:01:08
Selger:  HARIBO63

Medlem siden: 16.10.2012
Sted: Tobøl
Karakterer (950)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.02.2020 18:41:00