Kristianssand - Otteraan med Broen, brukt 1908. N.K.262      Annonse nr: 2680815

Ubetydelig hjørneslitasje.

Objektets tilstand
Utropspriskr 45,00
Startet23.01.2020 12:26:37
Slutter31.01.2020 20:14:00
Solgt forkr 45,00
Annonse vist10
Kristianssand - Otteraan med Broen, brukt 1908. N.K.262
Annonse nr: 2680815
Høyeste Budgiver tomato (674)  Se budgivers karakterbok
tomatokr 45,0030.01.2020 16:05:24
Selger:  Lorents

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Hamar
Karakterer (15001)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.02.2020 06:07:22