Nissekort.Damm 434. Se andre nissekort med utrop 10,-kr      Annonse nr: 2680202

Se også andre nissekort / julekort. En del er signerte.
Lagt til i beskrivelsen   22.01.2020 22:10:21
Dette er Damsleth-kort
Lagt til i beskrivelsen   22.01.2020 22:10:23
Dette er Damsleth-kort

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet22.01.2020 18:10:13
Slutter02.02.2020 19:00:00
Solgt forkr 281,00
Annonse vist159
Nissekort.Damm 434. Se andre nissekort med utrop 10,-kr
Annonse nr: 2680202
Høyeste Budgiver odland84 (783)  Se budgivers karakterbok
odland84kr 281,00 (Autobud)02.02.2020 07:24:16
Nurekr 256,0002.02.2020 07:24:16
odland84kr 230,0027.01.2020 16:05:58
birgholkr 205,0027.01.2020 12:48:31
odland84kr 200,00 (Autobud)27.01.2020 12:48:31
odland84kr 185,00 (Autobud)27.01.2020 12:18:47
Nurekr 165,0027.01.2020 12:18:47
odland84kr 145,00 (Autobud)27.01.2020 12:08:13
Nurekr 125,0027.01.2020 12:08:13
odland84kr 105,00 (Autobud)22.01.2020 21:49:38
birgholkr 95,0022.01.2020 21:49:38
odland84kr 85,0022.01.2020 20:09:39
Risebergetkr 80,00 (Autobud)22.01.2020 20:09:39
Risebergetkr 22,00 (Autobud)22.01.2020 19:39:12
bergmorkr 20,0022.01.2020 19:39:12
Risebergetkr 10,0022.01.2020 19:07:09
Selger:  kjm

Medlem siden: 30.08.2002
Karakterer (1292)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.02.2020 08:30:13