The Norwegian Antarctic . Norsk Polarinstitutt.      Annonse nr: 2678534

Stemplet OSLO 18-4 1985. Med frimærker fra Dronning Maud Land - Antarktis.
Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 15,00
Startet28.01.2020 17:05:26
Slutter04.02.2020 17:05:26
Annonse vist7
The Norwegian Antarctic . Norsk Polarinstitutt.
Annonse nr: 2678534
Selger:  batun

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: Tune
Karakterer (215)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.02.2020 22:59:00