Banco konv. til Svolvær st Kristiansund +Svolvær 1919      Annonse nr: 2678018

Banco konvolutt til Svolvær st. Kristiansund 1/11 19. Bak stemplet Svolvær 4/XI/19
Objektets tilstand
Utropspriskr 45,00
Startet21.01.2020 10:52:51
Slutter31.01.2020 21:00:00
Solgt forkr 45,00
Annonse vist12
Banco konv. til Svolvær st Kristiansund +Svolvær 1919
Annonse nr: 2678018
Høyeste Budgiver alffrank (1474)  Se budgivers karakterbok
alffrankkr 45,0021.01.2020 23:25:03
Selger:  jeafrim

Medlem siden: 19.07.2015
Sted: ED
Land: SWEDEN
Karakterer (1591)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.02.2020 05:17:12