131 577
43 327
265 163
676 342

BREV STEMPLET DRAMMEN BRAGERNES 10

Annonse nr: 2677887

Se bilde.

Prøver å beskrive objekter, feil og mangler, så godt som mulig, men mest det som ikke er åpenbart på bilde. Se bilde da det gir det beste beste beskrivelse.

Skulle beskrivelse eller bilde ikke stemme med vunnet objekt, godtar jeg selvfølgelig reklamasjon / retur.Ønsker forskuddsbetaling.Kjøper betaler frakt/porto. Sendes som på rimeligste måte med posten. Ønskes annen forsendelse eller med sporing, gi beskjed snarest etter auksjonslutt.Kan eventuelt hentes i Bergen. Objekter vunnet innenfor ca 1 uke kan sendes samlet for å spare porto - vi avtaler nærmere.Send meg gjerne spørsmål om det er noe du lurer på.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet21.01.2020 00:10:35
Sluttet11.02.2020 00:09:00
Annonse nr: 2677887
Høyeste Budgiver gunnm01 (13170)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 5,0028.01.2020 10:44:40
Selger:  yumyum

Medlem siden: 09.06.2003
Sted: Bergen
Karakterer (251)  Se selgers karakterbok