131 700
43 318
265 141
676 373

Norge postfrisk miniark Sk 1016

Annonse nr: 2675522

Studer bilde.

Kun gjeldene portotakster fra Posten o-20 Kr. 17.- 20-50 Kr. 24.- (ingen ektrautgifter)

Ingen mulighet til sammenslåing av auksjoner. Kan heller ikke slås

sammen med våre andre auksjoner (Britta1951)

Alle leveranser sendes på kjøpers risiko.

Kun uke for uke oppgjør.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet20.01.2020 18:32:00
Sluttet01.02.2020 18:32:00
Annonse vist13 ganger
Annonse nr: 2675522
Høyeste Budgiver Julgården (652)  Se budgivers karakterbok
Julgårdenkr 1,0026.01.2020 16:37:21
Selger:  folkvang

Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sponvika
Karakterer (2889)  Se selgers karakterbok