Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
75. Kort stpl FINVIK I RYFYLKE 31 XII 07 (8 pkt)      Annonse nr: 2675063

 

Beskrivelse
171885

75. Kort stpl FINVIK I RYFYLKE 31 XII 07 (8 pkt)
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 50,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet19.01.2020 22:07:57         
Slutter07.02.2020 18:29:00
Solgt forkr 550,00  
Annonse vist118
Referanse nr/#Super-Friday
75. Kort stpl FINVIK I RYFYLKE 31 XII 07 (8 pkt)
Annonse nr: 2675063
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver scania49 (45)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
scania49kr 550,0007.02.2020 18:22:03
hehaverkr 525,00 (Autobud)07.02.2020 18:22:03
hehaverkr 400,0007.02.2020 15:59:31
scania49kr 375,0006.02.2020 20:17:34
hehaverkr 355,00 (Autobud)06.02.2020 20:17:34
hehaverkr 350,0006.02.2020 17:18:21
Rorkrisekr 330,00 (Autobud)06.02.2020 17:18:21
Rorkrisekr 200,0031.01.2020 18:19:32
GJFRIMERKERkr 180,0026.01.2020 14:59:49
hehaverkr 167,00 (Autobud)26.01.2020 14:59:49
hehaverkr 145,0024.01.2020 16:04:43
Frankiakr 140,00 (Autobud)24.01.2020 16:04:43
Frankiakr 125,0024.01.2020 16:04:09
Trond Ovekr 115,00 (Autobud)24.01.2020 16:04:09
Trond Ovekr 60,00 (Autobud)22.01.2020 22:17:36
alffrankkr 55,0022.01.2020 22:17:36
Trond Ovekr 50,0019.01.2020 22:15:11
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (4086)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 28.02.2020 01:09:38
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter