Aero-King      Annonse nr: 2674355
7,5cm bred 10,3cm høy
7,5cm bred 10,3cm høy

Flott gammel iddis med noe slitasje. Liten rift til høyre og oppe til venstre. Pakket i Stavanger. Står ikke fabrikk men varemerket Aero-King ble registrert i 1910 av Hillevaag Sardinfabrik.
7,5cm bred 10,3cm høy.

Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Startet19.01.2020 18:37:45
Slutter26.01.2020 20:35:00
Solgt forkr 50,00
Annonse vist3
Aero-King
Annonse nr: 2674355
Høyeste Budgiver bostebo (35)  Se budgivers karakterbok
bostebokr 50,0019.01.2020 22:43:29
Selger:  Svaber

Medlem siden: 30.12.2019
Sted: Stavanger
Karakterer (6)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.02.2020 06:02:49