Plansje med postfrisk Norge, se foto, bra. Utrop 1 ,-      Annonse nr: 2674102

Se foto

Se mine andre auksjoner
Porto etter postens prisliste.
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet19.01.2020 16:06:06
Slutter26.01.2020 22:04:00
Solgt forkr 75,00
Annonse vist98
Plansje med postfrisk Norge, se foto, bra. Utrop 1 ,-
Annonse nr: 2674102
Høyeste Budgiver Hoggerud (340)  Se budgivers karakterbok
Hoggerudkr 75,0022.01.2020 21:23:02
Frodekokkinkr 70,0022.01.2020 21:03:38
Hoggerudkr 65,00 (Autobud)22.01.2020 21:02:53
Frodekokkinkr 60,0022.01.2020 21:02:53
Hoggerudkr 55,00 (Autobud)22.01.2020 21:02:35
Frodekokkinkr 50,0022.01.2020 21:02:35
Hoggerudkr 47,00 (Autobud)22.01.2020 21:02:21
Frodekokkinkr 44,0022.01.2020 21:02:21
Hoggerudkr 41,00 (Autobud)22.01.2020 21:02:07
Frodekokkinkr 38,0022.01.2020 21:02:07
Hoggerudkr 35,0022.01.2020 16:02:52
stein-ankr 32,00 (Autobud)22.01.2020 16:02:52
stein-ankr 26,0022.01.2020 15:52:14
Hoggerudkr 25,00 (Autobud)22.01.2020 15:52:14
Hoggerudkr 18,00 (Autobud)21.01.2020 18:15:31
terjedkr 16,0021.01.2020 18:15:31
Hoggerudkr 11,0019.01.2020 21:41:34
Blafjellakr 10,00 (Autobud)19.01.2020 21:41:34
Blafjellakr 3,0019.01.2020 19:16:18
Topgunkr 1,0019.01.2020 16:27:50
Selger:  HKV72

Medlem siden: 04.05.2017
Karakterer (28)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.02.2020 20:28:51