Postkort pent stemplet Rysten 23 XII 07. Nk 75      Annonse nr: 2671181

Pent kort med helt merke

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet17.01.2020 16:30:02
Slutter26.01.2020 20:11:00
Solgt forkr 57,00
Annonse vist20
Postkort pent stemplet Rysten 23 XII 07. Nk 75
Annonse nr: 2671181
Høyeste Budgiver bosnes (1887)  Se budgivers karakterbok
bosneskr 57,00 (Autobud)24.01.2020 13:05:48
gunnm01kr 52,0024.01.2020 13:05:48
bosneskr 35,0022.01.2020 21:11:52
gunnm01kr 32,0022.01.2020 07:58:08
bosneskr 30,00 (Autobud)22.01.2020 07:58:08
bosneskr 24,0019.01.2020 21:27:26
gunnm01kr 22,00 (Autobud)19.01.2020 21:27:26
gunnm01kr 10,0018.01.2020 19:40:49
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (17567)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.02.2020 09:05:27