Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Østsachsen MI 56 variant v1 - verdi 1.000 NOK      Annonse nr: 2670848

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet17.01.2020 20:00:00         
Slutter21.01.2020 22:01:00
Solgt forkr 110,00  
Annonse vist23
Østsachsen MI 56 variant v1 - verdi 1.000 NOK
Annonse nr: 2670848
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver runskj (192)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
runskjkr 110,0021.01.2020 15:18:51
makkr 105,0021.01.2020 15:17:41
runskjkr 100,00 (Autobud)21.01.2020 15:17:14
makkr 99,0021.01.2020 15:17:14
runskjkr 94,00 (Autobud)21.01.2020 15:16:53
makkr 89,0021.01.2020 15:16:53
runskjkr 60,0020.01.2020 16:00:36
tomatokr 55,00 (Autobud)20.01.2020 16:00:36
tomatokr 50,00 (Autobud)19.01.2020 21:48:08
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 45,0019.01.2020 21:48:08
tomatokr 40,00 (Autobud)19.01.2020 21:47:59
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 35,0019.01.2020 21:47:59
tomatokr 30,0019.01.2020 17:51:38
makkr 25,00 (Autobud)19.01.2020 17:51:38
makkr 15,0018.01.2020 10:05:03
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 10,0017.01.2020 23:17:32
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (13806)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 19.02.2020 04:12:53
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter