Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Ubrukt fargekort 'Parti av Aardal, Ryfylke'. Oscar Olse      Annonse nr: 2670622

 

Beskrivelse
171830

Ubrukt fargekort 'Parti av Aardal, Ryfylke'. Oscar Olsen. K-2
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 50,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet16.01.2020 23:27:41         
Slutter07.02.2020 19:43:00
Solgt forkr 255,00  
Annonse vist90
Referanse nr/#Super-Friday
Ubrukt fargekort 'Parti av Aardal, Ryfylke'. Oscar Olse
Annonse nr: 2670622
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver olje3 (1159)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
olje3kr 255,00 (Autobud)07.02.2020 18:31:03
høyenkr 230,0007.02.2020 18:31:03
olje3kr 145,0007.02.2020 17:24:59
agricolakr 125,00 (Autobud)07.02.2020 17:24:59
agricolakr 105,0021.01.2020 21:51:24
alffrankkr 100,00 (Autobud)21.01.2020 21:51:24
alffrankkr 85,0017.01.2020 18:17:53
birgholkr 75,0017.01.2020 12:00:04
glaskavlkr 72,00 (Autobud)17.01.2020 12:00:04
glaskavlkr 70,00 (Autobud)17.01.2020 11:59:50
birgholkr 65,0017.01.2020 11:59:50
glaskavlkr 60,00 (Autobud)17.01.2020 11:59:32
birgholkr 55,0017.01.2020 11:59:32
glaskavlkr 50,0017.01.2020 11:56:33
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3988)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 18.02.2020 21:15:14
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter