Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
ÅLGÅRD: Ubrukt rammekort ca 1920. K-2      Annonse nr: 2670620

 

Beskrivelse
171824

ÅLGÅRD: Ubrukt rammekort ca 1920. K-2
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 50,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet16.01.2020 23:26:47         
Slutter07.02.2020 19:52:00
Solgt forkr 96,00  
Annonse vist46
Referanse nr/#Super-Friday
ÅLGÅRD: Ubrukt rammekort ca 1920. K-2
Annonse nr: 2670620
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver kjm (1292)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
kjmkr 96,0007.02.2020 19:46:52
Myntolakr 86,0007.02.2020 19:41:56
kjmkr 76,00 (Autobud)07.02.2020 19:36:24
Myntolakr 75,0007.02.2020 19:36:24
kjmkr 65,00 (Autobud)07.02.2020 19:36:11
Myntolakr 60,0007.02.2020 19:36:11
kjmkr 50,0007.02.2020 18:32:44
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3988)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 18.02.2020 19:14:03
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter