Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
348. Fargekort 'Parti av Kvalöy Ryfylke' brukt -46. Joh      Annonse nr: 2670618

 

Beskrivelse
171807

348. Fargekort 'Parti av Kvalöy Ryfylke' brukt -46. John Kjölvik. K-2
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 50,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet16.01.2020 23:25:50         
Slutter07.02.2020 19:20:00
Solgt forkr 208,00  
Annonse vist82
Referanse nr/#Super-Friday
348. Fargekort 'Parti av Kvalöy Ryfylke' brukt -46. Joh
Annonse nr: 2670618
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver høyen (1988)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
høyenkr 208,00 (Autobud)07.02.2020 18:29:53
Frankiakr 188,0007.02.2020 18:29:53
høyenkr 145,0007.02.2020 18:29:33
trulsaakr 140,00 (Autobud)07.02.2020 18:29:33
trulsaakr 125,0007.02.2020 18:15:08
nøkkelostkr 120,00 (Autobud)07.02.2020 18:15:08
nøkkelostkr 70,0022.01.2020 17:39:53
Frankiakr 65,0019.01.2020 09:47:19
alffrankkr 62,00 (Autobud)19.01.2020 09:47:19
alffrankkr 60,0017.01.2020 18:18:24
birgholkr 55,0017.01.2020 11:13:44
nøkkelostkr 50,0017.01.2020 10:52:19
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3988)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 18.02.2020 20:21:44
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter