Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Ubrukt fargekort 'Parti av Tytlandsvik, Ryfylke'. Oscar      Annonse nr: 2670613

 

Beskrivelse
171787

Ubrukt fargekort 'Parti av Tytlandsvik, Ryfylke'. Oscar Olsen. K-3
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 50,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet16.01.2020 23:24:06         
Slutter07.02.2020 19:00:00
Solgt forkr 415,00  
Annonse vist121
Referanse nr/#Super-Friday
Ubrukt fargekort 'Parti av Tytlandsvik, Ryfylke'. Oscar
Annonse nr: 2670613
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver nøkkelost (256)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
nøkkelostkr 415,0022.01.2020 17:38:38
ararlkr 400,00 (Autobud)22.01.2020 17:38:38
ararlkr 365,00 (Autobud)22.01.2020 17:38:23
nøkkelostkr 340,0022.01.2020 17:38:23
ararlkr 235,00 (Autobud)22.01.2020 17:38:02
nøkkelostkr 210,0022.01.2020 17:38:02
ararlkr 125,0018.01.2020 08:05:31
alffrankkr 110,00 (Autobud)18.01.2020 08:05:31
alffrankkr 75,0017.01.2020 18:18:52
glaskavlkr 72,00 (Autobud)17.01.2020 18:18:52
glaskavlkr 65,00 (Autobud)17.01.2020 12:01:37
birgholkr 60,0017.01.2020 12:01:37
glaskavlkr 55,0017.01.2020 11:58:54
nøkkelostkr 50,0017.01.2020 10:52:51
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3988)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 18.02.2020 21:06:54
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter