Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
98. S/h-kort 'Nærbø Meieri' brukt -11. H P # 147. K-2-3      Annonse nr: 2670611

 

Beskrivelse
171776

98. S/h-kort 'Nærbø Meieri' brukt -11. H P # 147. K-2-3
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 50,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet16.01.2020 23:23:04         
Slutter07.02.2020 18:49:00
Solgt forkr 675,00  
Annonse vist141
Referanse nr/#Super-Friday
98. S/h-kort 'Nærbø Meieri' brukt -11. H P # 147. K-2-3
Annonse nr: 2670611
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver JAR2412 (16)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
JAR2412kr 675,00 (Autobud)07.02.2020 10:49:05
svtorgerkr 625,0007.02.2020 10:49:05
JAR2412kr 575,0007.02.2020 09:24:38
svtorgerkr 525,0006.02.2020 22:45:58
JAR2412kr 500,00 (Autobud)06.02.2020 22:45:58
JAR2412kr 475,00 (Autobud)04.02.2020 21:54:29
svtorgerkr 450,0004.02.2020 21:54:29
JAR2412kr 400,0023.01.2020 09:35:26
nøkkelostkr 380,00 (Autobud)23.01.2020 09:35:26
nøkkelostkr 275,0022.01.2020 17:40:39
JAR2412kr 250,00 (Autobud)22.01.2020 17:40:20
nøkkelostkr 235,0022.01.2020 17:40:20
JAR2412kr 140,0021.01.2020 12:43:33
glaskavlkr 120,00 (Autobud)17.01.2020 18:19:05
alffrankkr 110,0017.01.2020 18:19:05
glaskavlkr 70,0017.01.2020 11:59:17
nøkkelostkr 65,00 (Autobud)17.01.2020 11:59:17
nøkkelostkr 60,00 (Autobud)17.01.2020 11:14:23
birgholkr 55,0017.01.2020 11:14:23
nøkkelostkr 50,0017.01.2020 10:53:16
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3988)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 18.02.2020 21:24:44
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter