Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
S/h-kort 'Høiland Station, Jæderen' (2 bilder). Skrift       Annonse nr: 2670608

 

Beskrivelse
171730

S/h-kort 'Høiland Station, Jæderen' (2 bilder). Skrift bak, men ikke postgått. K-2
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 50,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet16.01.2020 23:20:11         
Slutter07.02.2020 18:03:00
Solgt forkr 190,00  
Annonse vist127
Referanse nr/#Super-Friday
S/h-kort 'Høiland Station, Jæderen' (2 bilder). Skrift
Annonse nr: 2670608
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver svtorger (402)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
svtorgerkr 190,0004.02.2020 13:34:27
erik25kr 170,0021.01.2020 19:10:09
stokka65kr 160,00 (Autobud)21.01.2020 19:10:09
stokka65kr 150,0018.01.2020 23:29:03
berger49kr 130,0018.01.2020 19:35:50
alffrankkr 110,00 (Autobud)18.01.2020 15:00:27
berger49kr 110,0018.01.2020 15:00:27
alffrankkr 85,00 (Autobud)18.01.2020 08:28:28
berger49kr 75,0018.01.2020 08:28:28
alffrankkr 65,0017.01.2020 18:19:51
birgholkr 60,00 (Autobud)17.01.2020 18:19:51
birgholkr 50,0017.01.2020 17:37:27
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3988)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 18.02.2020 20:22:01
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter