Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Ubrukt s/h-kort med D/S Geirander ved Sand i Ryfylke ca 1925      Annonse nr: 2670547

 

Beskrivelse
171771 Ubrukt s/h-kort med D/S Geirander ved Sand i Ryfylke ca 1925. K-1
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 50,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet16.01.2020 23:07:48         
Slutter07.02.2020 18:44:00
Solgt forkr 250,00  
Annonse vist23
Referanse nr/#Super-Friday
Ubrukt s/h-kort med D/S Geirander ved Sand i Ryfylke ca 1925
Annonse nr: 2670547
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver nøkkelost (256)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
nøkkelostkr 250,0007.02.2020 16:25:01
samlertorgetkr 225,0023.01.2020 08:14:27
ararlkr 200,0022.01.2020 18:07:49
nøkkelostkr 195,00 (Autobud)22.01.2020 18:07:49
nøkkelostkr 60,00 (Autobud)17.01.2020 11:17:35
birgholkr 55,0017.01.2020 11:17:35
nøkkelostkr 50,0017.01.2020 10:57:08
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (4047)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 21.02.2020 16:19:41
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter