Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
119. S/h-kort 'Fra Gandal' brukt -32. Foto Vig. K-3      Annonse nr: 2670529

 

Beskrivelse
171752 119. S/h-kort 'Fra Gandal' brukt -32. Foto Vig. K-3
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 50,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet16.01.2020 23:07:48         
Slutter07.02.2020 18:25:00
Solgt forkr 358,00  
Annonse vist63
Referanse nr/#Super-Friday
119. S/h-kort 'Fra Gandal' brukt -32. Foto Vig. K-3
Annonse nr: 2670529
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver berger49 (608)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
berger49kr 358,0007.02.2020 18:15:16
olje3kr 333,0007.02.2020 17:34:23
berger49kr 320,00 (Autobud)07.02.2020 17:34:23
berger49kr 175,0007.02.2020 16:22:04
agricolakr 155,0001.02.2020 15:35:26
Effiemarconikr 135,0001.02.2020 15:22:22
agricolakr 115,00 (Autobud)01.02.2020 15:22:11
Effiemarconikr 105,0001.02.2020 15:22:11
agricolakr 95,0021.01.2020 21:55:17
olje3kr 88,00 (Autobud)21.01.2020 21:55:17
olje3kr 85,00 (Autobud)21.01.2020 19:11:54
erik25kr 75,0021.01.2020 19:11:54
olje3kr 70,00 (Autobud)21.01.2020 15:06:16
birgholkr 65,0021.01.2020 15:06:16
olje3kr 60,0021.01.2020 12:19:07
birgholkr 55,0018.01.2020 10:29:21
berger49kr 50,0018.01.2020 08:47:33
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3993)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 19.02.2020 10:47:42
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter