Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Ubrukt s/h-kort 'Langgaten, Sandnes'. Høyland Bok- & Papirha      Annonse nr: 2670524

 

Beskrivelse
171746 Ubrukt s/h-kort 'Langgaten, Sandnes'. Høyland Bok- & Papirhandel # 3. K-2
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 50,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet16.01.2020 23:07:48         
Slutter07.02.2020 18:24:00
Solgt forkr 245,00  
Annonse vist31
Referanse nr/#Super-Friday
Ubrukt s/h-kort 'Langgaten, Sandnes'. Høyland Bok- & Papirha
Annonse nr: 2670524
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Convair (443)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Convairkr 245,00 (Autobud)07.02.2020 18:16:18
alffrankkr 220,0007.02.2020 18:16:18
Convairkr 185,00 (Autobud)01.02.2020 15:35:09
agricolakr 165,0001.02.2020 15:35:09
Convairkr 145,0023.01.2020 23:44:47
agricolakr 125,00 (Autobud)23.01.2020 23:44:47
agricolakr 65,0021.01.2020 22:01:23
alffrankkr 62,00 (Autobud)21.01.2020 22:01:23
alffrankkr 60,00 (Autobud)17.01.2020 23:04:13
birgholkr 55,0017.01.2020 23:04:13
alffrankkr 50,0017.01.2020 20:17:56
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3995)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 19.02.2020 14:43:22
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter