Engel To-armet lysestake fra Henning på Østre Toten      Annonse nr: 2669704
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

Håndskåretjulelysestake, engel med plass for to lys. Den er i hvit og gullKommer fra fam. Engelsens tradisjonsrike treskjæringer
Ca. 33 cm. høy
Objektets tilstand
Utropspriskr 350,00
Startet06.02.2020 21:08:54
Slutter13.02.2020 21:08:00
Annonse vist27
Engel To-armet lysestake fra Henning på Østre Toten
Annonse nr: 2669704
Selger:  Bduck42

Medlem siden: 05.07.2015
Sted: Rælingen
Karakterer (15)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.02.2020 22:13:05