FDC NK 377-79 stemplet Arendal se utgiver/scan      Annonse nr: 2669557

åpnet i siden samt hengselrest venstre hjørne
Frakt kr 24

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet16.01.2020 16:08:17
Slutter22.01.2020 20:05:00
Solgt forkr 500,00
Annonse vist49
FDC NK 377-79 stemplet Arendal se utgiver/scan
Annonse nr: 2669557
Høyeste Budgiver Gert1946 (659)  Se budgivers karakterbok
Gert1946kr 500,0021.01.2020 19:18:32
ArneMykr 475,0021.01.2020 18:06:34
Gert1946kr 450,00 (Autobud)20.01.2020 21:00:42
Vatlandkr 450,0020.01.2020 21:00:42
Gert1946kr 425,00 (Autobud)20.01.2020 21:00:30
Vatlandkr 400,0020.01.2020 21:00:30
Gert1946kr 325,00 (Autobud)20.01.2020 21:00:17
Vatlandkr 300,0020.01.2020 21:00:17
Gert1946kr 275,00 (Autobud)18.01.2020 00:28:49
chicken42kr 250,0018.01.2020 00:28:49
Gert1946kr 170,00 (Autobud)18.01.2020 00:28:39
chicken42kr 150,0018.01.2020 00:28:39
Gert1946kr 40,00 (Autobud)17.01.2020 14:03:34
helse01kr 37,0017.01.2020 14:03:34
Gert1946kr 34,0017.01.2020 08:16:48
ArneMykr 31,00 (Autobud)17.01.2020 08:16:48
ArneMykr 28,0016.01.2020 19:53:08
Vatlandkr 25,0016.01.2020 17:34:38
Selger:  monte-feliz

Medlem siden: 14.04.2014
Sted: Stjørdal
Karakterer (10272)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.02.2020 05:05:45