Par NK 126 flott stemplet Alsøyvåg 1926 se scan      Annonse nr: 2669483

høyre merke defekt
Frakt kr 17

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet16.01.2020 15:38:23
Slutter22.01.2020 19:40:00
Solgt forkr 42,00
Annonse vist38
Par NK 126 flott stemplet Alsøyvåg 1926 se scan
Annonse nr: 2669483
Høyeste Budgiver terjed (20048)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 42,0022.01.2020 19:30:24
helse01kr 39,00 (Autobud)22.01.2020 19:30:24
helse01kr 36,0020.01.2020 19:01:47
terjedkr 33,00 (Autobud)20.01.2020 19:01:34
helse01kr 32,0020.01.2020 19:01:34
terjedkr 17,0018.01.2020 21:51:12
helse01kr 16,00 (Autobud)18.01.2020 21:51:12
helse01kr 7,0017.01.2020 13:52:18
fugl54kr 5,0017.01.2020 11:25:42
Selger:  monte-feliz

Medlem siden: 14.04.2014
Sted: Stjørdal
Karakterer (10149)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.02.2020 23:40:42