afa 114-118 Landskapsserie      Annonse nr: 2669384
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

Komplett stemplet. Verdi ca kr 175,-
Portosatser + kr 3,- for rekv. Har du bud på flere auksjoner forsøker jeg etter beste evne å få sendt samlet. Send uansett gjerne mail om dette ønskes.
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet12.03.2020 15:06:15
Slutter26.03.2020 15:06:15
Solgt forkr 15,00
Annonse vist23
afa 114-118 Landskapsserie
Annonse nr: 2669384
Høyeste Budgiver ako333 (958)  Se budgivers karakterbok
ako333kr 15,0019.03.2020 12:07:46
Selger:  gimrerobert
Profilbilde   Medlem siden: 04.12.2006
Sted: Kristiansand
Karakterer (66)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.03.2020 20:24:41