Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
KRAGERØ 25 IV 08. To vakre stp på lokalt Rek brev med p      Annonse nr: 2668797
Velg bildeVelg bilde
  

Valgt bilde

 

Beskrivelse
171842

KRAGERØ 25 IV 08. To vakre stp på lokalt Rek brev med par Nk 77 II, sendt Aaby i Bamble. Logo BAMBLE APATITGRUBER. Transittstempler bak.
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 150,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet16.01.2020 00:15:12         
Slutter07.02.2020 18:50:00
Bud nå0  
Annonse vist18
Referanse nr/#Super-Friday
KRAGERØ 25 IV 08. To vakre stp på lokalt Rek brev med p
Annonse nr: 2668797
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Budliste
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3993)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 19.02.2020 05:57:24
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter