Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
KVALSVIKØY -1-4-36 (9 pkt). Vakkert stp på Bankobrev me      Annonse nr: 2668796
Velg bildeVelg bilde
  

Valgt bilde

 

Beskrivelse
171843

KVALSVIKØY -1-4-36 (9 pkt). Vakkert stp på Bankobrev med Nk 152. To lakksegl bak. SJELDENT brev.
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 400,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet16.01.2020 00:13:53         
Slutter07.02.2020 18:49:00
Solgt forkr 1 600,00  
Annonse vist114
Referanse nr/#Super-Friday
KVALSVIKØY -1-4-36 (9 pkt). Vakkert stp på Bankobrev me
Annonse nr: 2668796
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Rorkrise (695)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Rorkrisekr 1 600,00 (Autobud)07.02.2020 18:36:28
scania49kr 1 550,0007.02.2020 18:36:28
Rorkrisekr 1 350,00 (Autobud)07.02.2020 18:35:43
scania49kr 1 300,0007.02.2020 18:35:43
Rorkrisekr 775,00 (Autobud)06.02.2020 20:13:13
scania49kr 725,0006.02.2020 20:13:13
Rorkrisekr 675,00 (Autobud)05.02.2020 20:52:55
Scarlattikr 625,0005.02.2020 20:52:55
Rorkrisekr 575,00 (Autobud)03.02.2020 19:10:37
GJFRIMERKERkr 525,0003.02.2020 19:10:37
Rorkrisekr 475,00 (Autobud)03.02.2020 19:10:20
GJFRIMERKERkr 450,0003.02.2020 19:10:20
Rorkrisekr 400,0031.01.2020 18:20:30
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3988)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 18.02.2020 21:05:17
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter