Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
RINGEDALSVATN 15.12.42 (9 pkt). Klart stp på klipp med       Annonse nr: 2668793

 

Beskrivelse
171846

RINGEDALSVATN 15.12.42 (9 pkt). Klart stp på klipp med Nk 229.
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 250,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet16.01.2020 00:09:42         
Slutter07.02.2020 18:51:00
Solgt forkr 335,00  
Annonse vist99
Referanse nr/#Super-Friday
RINGEDALSVATN 15.12.42 (9 pkt). Klart stp på klipp med
Annonse nr: 2668793
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver tormodlu (305)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
tormodlukr 335,0007.02.2020 18:43:38
Stempler56kr 310,0007.02.2020 18:32:10
Valfridkr 300,00 (Autobud)07.02.2020 18:32:10
Valfridkr 275,0007.02.2020 17:41:31
Stempler56kr 255,00 (Autobud)07.02.2020 17:41:31
Stempler56kr 250,0017.01.2020 11:59:56
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3988)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 18.02.2020 19:13:44
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter