17. 2 skill Posthorn i matt grønnlig bå nyanse stpl CHR      Annonse nr: 2668788

171836

17. 2 skill Posthorn i matt grønnlig bå nyanse stpl CHRISTIANIA 8-11-1875. Noen tg mangler i øvre høyre hjørne. Attest Enger 2709/2019
Objektets tilstand
Utropspriskr 3 000,00
Startet15.01.2020 23:26:05
Slutter07.02.2020 18:41:00
Annonse vist157
Referanse nr/#Super-Friday
17. 2 skill Posthorn i matt grønnlig bå nyanse stpl CHR
Annonse nr: 2668788
Karakterer (3988)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.02.2020 20:47:28