O. Moe 2 nisser og gris småformat brukt 1929      Annonse nr: 2668594
Mittet 2334

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet15.01.2020 20:08:00
Slutter23.01.2020 20:16:00
Solgt forkr 105,00
Annonse vist92
O. Moe 2 nisser og gris småformat brukt 1929
Annonse nr: 2668594
Høyeste Budgiver Rosakatt (266)  Se budgivers karakterbok
Rosakatt kr 105,0022.01.2020 00:09:55
Lille Trille på turkr 104,00 (Autobud)22.01.2020 00:09:55
Lille Trille på turkr 75,00 (Autobud)21.01.2020 21:14:03
Rosakatt kr 70,0021.01.2020 21:14:03
Lille Trille på turkr 32,0019.01.2020 06:11:21
solheim9kr 31,00 (Autobud)19.01.2020 06:11:21
solheim9kr 29,0018.01.2020 18:00:21
Rosakatt kr 26,0018.01.2020 15:53:14
solheim9kr 24,0017.01.2020 18:20:04
qxdonnakr 22,00 (Autobud)16.01.2020 14:38:42
Garfokkr 22,0016.01.2020 14:38:42
qxdonnakr 14,00 (Autobud)15.01.2020 21:49:05
birgholkr 12,0015.01.2020 21:49:05
qxdonnakr 10,0015.01.2020 20:16:53
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (17665)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.02.2020 22:36:10