O. Moe Dame 2 griser og en fugel småformat brukt 1929      Annonse nr: 2668590
Mittet 2358

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet15.01.2020 20:04:10
Slutter23.01.2020 20:14:00
Solgt forkr 55,00
Annonse vist58
O. Moe Dame 2 griser og en fugel småformat brukt 1929
Annonse nr: 2668590
Høyeste Budgiver Rosakatt (182)  Se budgivers karakterbok
Rosakatt kr 55,00 (Autobud)21.01.2020 23:22:12
Nurekr 50,0021.01.2020 23:22:12
Rosakatt kr 38,00 (Autobud)21.01.2020 23:12:07
birgholkr 35,0021.01.2020 23:12:07
Rosakatt kr 32,0021.01.2020 21:15:58
Nurekr 30,00 (Autobud)21.01.2020 21:15:58
Nurekr 29,00 (Autobud)18.01.2020 15:53:40
Rosakatt kr 26,0018.01.2020 15:53:40
Nurekr 24,0017.01.2020 01:45:23
qxdonnakr 22,00 (Autobud)17.01.2020 01:40:37
Nurekr 20,0017.01.2020 01:40:37
qxdonnakr 14,00 (Autobud)15.01.2020 21:50:11
birgholkr 12,0015.01.2020 21:50:11
qxdonnakr 10,0015.01.2020 20:19:29
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (17492)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.02.2020 05:28:03