O. Moe Dame på ski på hyttetur småformat brukt 1931      Annonse nr: 2668589
Mittet 2441

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet15.01.2020 20:02:44
Slutter23.01.2020 20:14:00
Solgt forkr 43,00
Annonse vist52
O. Moe Dame på ski på hyttetur småformat brukt 1931
Annonse nr: 2668589
Høyeste Budgiver Lille Trille på tur (13)  Se budgivers karakterbok
Lille Trille på turkr 43,00 (Autobud)21.01.2020 23:23:07
Nurekr 40,0021.01.2020 23:23:07
Lille Trille på turkr 22,0020.01.2020 10:42:13
Nurekr 20,00 (Autobud)20.01.2020 10:42:13
Nurekr 14,0019.01.2020 23:33:05
Lille Trille på turkr 12,0019.01.2020 06:10:19
Nurekr 10,0015.01.2020 22:30:27
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (17708)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.02.2020 04:05:40