O. Moe 5 griser småformat brukt 1930      Annonse nr: 2668587
Mittet 2429

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet15.01.2020 19:59:27
Slutter23.01.2020 20:12:00
Solgt forkr 105,00
Annonse vist61
O. Moe 5 griser småformat brukt 1930
Annonse nr: 2668587
Høyeste Budgiver Rosakatt (291)  Se budgivers karakterbok
Rosakatt kr 105,00 (Autobud)23.01.2020 18:20:00
lamasiskr 95,0023.01.2020 18:20:00
Rosakatt kr 85,00 (Autobud)23.01.2020 18:19:42
lamasiskr 75,0023.01.2020 18:19:42
Rosakatt kr 70,00 (Autobud)23.01.2020 18:19:24
lamasiskr 65,0023.01.2020 18:19:24
Rosakatt kr 41,0022.01.2020 00:06:32
Nurekr 40,00 (Autobud)22.01.2020 00:06:32
Nurekr 38,0021.01.2020 23:24:00
lamasiskr 36,00 (Autobud)21.01.2020 23:24:00
lamasiskr 22,0018.01.2020 16:34:18
Nurekr 20,00 (Autobud)18.01.2020 16:34:18
Nurekr 18,00 (Autobud)18.01.2020 15:54:04
Rosakatt kr 16,0018.01.2020 15:54:04
Nurekr 14,0017.01.2020 01:39:53
birgholkr 12,0016.01.2020 16:57:36
Nurekr 10,0015.01.2020 22:30:01
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (17708)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.02.2020 04:16:55